Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - ROZHOVORY - - - - - - - - - - -

K holičoj se chystám asi patnáct let, ale nemám prachy, vše padne za tu debilní meduňku...

K holičoj se chystám asi patnáct let, ale nemám prachy, vše padne za tu debilní meduňku...

Marek Haltuf aka M11

autor: horovic | 21. 05. 2009, 07:51:37 | návštěv: 4821 | reakcí: 0

Jak ti říkaj doma? Jedenáctej máro? Čím byla „11“ pro Themu11 tak zásadní?

Doma mi neříkaj nijak, nebo jen zcela fádně „Marek“. Přítelkyně mi říká Blbečku nebo Miláčku, podle toho jak se vyspí, ostatní mi říkaj „hej“. No a ta jedenáctka….jednou mi za jeden den přešlo přes cestu jedenáct černejch koček, což jak uznáš, není věc zcela běžná. Tak sem si řekl, kurva to je nějaký divný, tak jsem vylez na jedinej kopec co máme nad hradcem a čekám že do centra flákne nějakej meteor, a ani hovno….a jak sem tak čekal a nudil se, tak sem napsal krom závěti nějaký texty, vymyslel koncept a tak. Pak začlo chcát, tak sem šel domu a pak jsem byl jedenáct dnů doma nachlazenej.

 

Abysme nechodili kolem horké kaše bulvárního šméčka? Thema11 se rozešla, doufám že jako když se rozcházej holky po povedené swingers párty... Co bude následovat?

My jsme se rozešli totálně ve zlym. Takže následovat budou soudy a podobný nechutnosti. Já sám podal pět žalob, včetně jedný samu na sebe.

 

Jak to chodí s Play Fastem? Je soběstačný, zaplatí se všechno? Co se dělo na Flošně dříve? Moc zajímavý prostor...

Flošna je super prostor, ale hold pro akci typu Playfast poněkud poddimenzovanej. Takže jsme se rozhodli pro větší prostor, pro hangár na letišti v Hradci. Krom toho magistrát plánuje flošnu předělat na nějaký luxusní bazény či co. Sice už asi pět let marně sháněj investora, poač okolo hradce je asi milión písáků, kde se dá koupat luxusně a hlavně zadarmo. Flošna původně sloužila jako vojenská konírna snad, nejsem historik, ale někde jsem se to dočet.

Jinak PF je zcela soběstačnej, zatím se vše zaplatilo a ještě se poplácí nějakej dluh z prvních ročníků. Takže 4.-5.9. Hradec Králové letiště! www.playfast.cz


Jak vypadá práce na zorganizování Play F., když teď už je vlastně známej lineup, kdo všechno na tom maká?

Dělá na tom pět lidí. A to tak že velice intenzivně, celej rok. Musíš sehnat vhodný headlinery, který pokud možno nehrajou nikde jinde a tak, a ty musíš bookovat skoro rok dopředu. A pak makáš na propagaci a samozřejmě na technickejch věcech.

 

Co bys vyzdvihl z letošní sestavy a kdo bude letošní „černý kůň“ (kapela, kterou skoro nikdo nezná, ale natrhne ti prdel)? Zařadíte i dětské hřiště a kolotoče?

No myslím, že v rámci danýho žánru se letos sešla opravdu kvalitní sestava. Nejzajímavější budou asi Extinction of Mankind, Arson Project, Violent Headache, Cold World. Posledně jmenovaní budou asi tím „černým koněm“. Dál určitě potěšej unikátním koncertem Giuded Cradle! No a samozřejmě Asshole Parade. Jako těžko říct, je to opravdu otázka vkusu, ale jak říkám, v rámci stylu vše kvalitka. Kolotoče nebudou (jsou moc drahý, a myslím, že crusterům se bude motat hlava i bez kolotočů), bude úl, bude hangár, bude hluk...

Thema se nikdy netajila pozitivním vztahem k rumu a chlastu obecně. Co máš na alkoholu ze všeho nejraději?

Na alkoholu je nejlepčí, když si takhle ležíš na zemi, čumíš do stropu nebo na hvězdy, pak tě někdo sebere a odvede do postele. Prostě fajn věc. Ale daleko lepší je meduňkovej čaj. Nebo šalvějovej. Aj heřmánkovej je dobrej. Nebo mátovej. A tak.

 

Mocně holduju jen šalvějovému, ale mám strach šalvěj hulit? Máš nějaký zaručený babský recept, nejlépe krajový?

Hele já to nikdá nehulil. Ani mě to nijak neláká, ale klidně to vyhul, co tě nezabije, to tě posílí, aspoň voe na chvíli.

 

Zahlídl sem tvoje verbální věci na jistém literárním serveru: píšeš nějaké delší útvary, nebo jen texty k válům? Nebo už jen vypisuješ šeky?

No, občas něco napíšu, teď už teda dlouho ne. K některejm mejm starším věcem chystáme komixovou úpravu. Pokud se to chytne, uděláme toho víc. Jinak se chystám napsat román pro ženy, kde zahradník rozežne motorovou pilou nějaký lidi, jejichž střeva nesní, poač je kvartální vegetarián, pak odjede dramaticky do Indie, kde se dá na islám a pak umře na rakovinu prostaty, protože nedojde včas k doktoroj. Na tom vydělám tolik prachů, že si koupím váš server!

 

Ty vole to nevim, náš server si asi nekoupíš, ten nic nestojí, a nou hau, co tam je investovaný, na ten budeš mít až po celym seriálu... Takže chystáš invazi do komiksu a co muzika? Nezaložíš novou kapelu, nějakou holčičí?

Holčičí určitě ne. Ale nějakou určitě. Časem.

 

Jak se to má s Hradcem ohledně zajímavých akcí? Stojí to tam povětšinou za hovno, nebo se blýská na časy? Jak si vede La putika a je Klídek v klidu?

Tyvoe, krom Prahy a Brna v čechách není lepší místo na koncerty. Snažíme se. Lidi choděj. La Putika funguje krátce, museli se potýkat s negativní image, která tu zůstala po předchozím El Diablu, ale myslím, že to ustáli. Klídek v klidu samozřejmě je, akorát ten prostor je malinkatej.

 

A tvůj podíl na chodu těch klubů nebo běhu koncertů? Co děláš v civilu, šiješ čajový pytlíky?

V civilu jsem nezaměstnanej. Na chodu klubů se podílím, co se týče koncertů, tak to tady v hradci dělaj ještě dvě grupy, King booking (lidi okolo Elektročas) a Mechov city drunk punx. Spolupracujeme.

 

Jak to máš se ženskejma? Blond nebo zrz, ustrojená neustrojená, nebo hlavně ať umí vařit a sleduje skotskou ligu?

Neřeším, hlavně musí bejt bohatá. Fotr mojí přítelkyně vlastní jachtu a podobný hovadiny, takže jsem se zamiloval v podstatě na první pohled, co mi to řekla. Taky by případná ženská měla mít v zájmech přírodu, pěší turistiku a lásku ke koním.

 

Seš koňák? Tipoval bych tě spíš na ornitologii...

Tyvoe, víš kolik je druhů ptáků? V tom aby se čert vyznal. Koňu je jen pár druhů…

 

Je u nás kapela, která se ti líbí tak, že bys v ní chtěl hrát, kdyby ses narodil znovu? Co nejzajímavějšího tam v poslední době prošlo klubem, hlavně z český muziky?

n

No tyvoe, jednoznačně Malignant Tumour. Protože máme stejně vřelej vztah k meduňkovýmu čaji. Naposledy jsme na meduňce skončili při desetidenní párty, Bilos vypil asi šedesát litrů meduňky, což znamenalo půlku roční sklizně z Barvákovoj zahrádky, za což nás k smrti nenávidí. Pivovar Ostravar sice málem zkrachoval, ale my si užili kupu intelektuálních debat a pravýho chlapskýho souznění. Jinak co se týče český muziky, budu patriot, nejlepší jsou Elektročas a La Prospérité! Doporučuju.

 

Napadlo tě někdy ostříhat se a oholit? Nebo budeš stylovej až do smrti?

Hovno, já se nedávno oholil. K holičoj se chystám asi patnáct let, ale nemám prachy, vše padne za tu debilní meduňku. Z čeho myslíš že by byl Barvák živej?

 

Jak to vypadá s Karl Marx? Konec navždy? To už tě nebaví bejt levičák?

Nevim jestli konec. Nejsou lidi teď. Možná to je uzavřená kapitola, možná ne, prostě se uvidí. Šutry lítaj z leva do prava…

 

Tvůj hrdina z dětství?

Klasika, tady nebudu moc originální. Vinnetou, Sandokan. Jenže v šesti letech jsem zjistil, že zabíjet bílé tváře a sekat hlavy světově chráněnejm tygrům není cajk, tak jsem si našel nový hrdiny. Schopenhauer, Marx, Nietzsche…

 

 

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek