Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - REPORTY - - - - - - - - - - - -

Ema Camelia, Děti deště

Ema Camelia, Děti deště

02.06.2006 Nový Jičín, Galerka

autor: Jer_C | 3. 06. 2006, 15:05:42 | návštěv: 5736 | reakcí: 5

Léčba neklidem. Tak by se dala nazvat páteční akce v novojičínské Galerce. Kopřivnická Ema Camelia pohlcující světlo a Pražáci Děti deště, kteří zase vzývají obsahy mračných měchýřů. Živelná alchymie. Bouřka se nakonec přehnala. A co zbylo v troskách?

Děti deště mají propagaci par excellence - už týden v kuse chčije. Na akci se sjíždí široký lid z okolí. Je tu banda z Kopru, přijel i Frýdlant a Místek. Domácí mají taky své zastoupení. Děcka si přišly zablbnout v kaluži.

Kapely dojíždí pozdě, začíná se s víc jak půlhodinovým skluzem. Ema Camelia, známá svými výstupy šetrnými k světelné energii, odehrává půlhodinku emo temna u červené lampičky, dnes navíc podpořeni výtečnou projekcí, která dává hudbě zcela nový rozměr. Dvě písně opět stačí k tomu, abych se odlepil od země a letěl, unášen neznámo kam. "Utíkáš před těmi, co honí tě. Dostaneš se jen tam, kde nechtějí tě." Jak miluji ten strach...

Děti Deště, splněný sen. Vzpomínám na koncert na loňských Colours of Ostrava, harakiri i vražda v jednom. Dneska nás šetří, kolmo k polím bude po koncíku jen kapela. Dvacet minut bouře, nadvakrát narušená vrtochy s basou. 4 skladby a úder policejní desáté. Přídavek a konec. Drtící epochál. Já a můj život? Otázky deště.

Přesun na Starou poštu, Přínos Max Wessla, dvakrát překonaná hranice únavy, alkoholický slejvák a nad ránem domů zdechnout.

LOVE AND PISS!

Prohlédněte si fotky z akce

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 5
LIŠKA
11. 06. 2006, 22:21:51
Zdaaar no tak akce byla vklydu.Akorat mě trochu sere ze sem prisel az na druhou kapelku.No ale mel sem neco v krvy takze vpoho.Hlavne ze sem si zaskakal a poradne se viradil.Ten kdo tam byl tak by si mne mohl pomatovat.Zelena mikyna ze somračkou na zadech.Jo a kdo chce tak mi muze napsat na-Lisak.A@seznam.cz
Tak nazdar zdar!!

Jarek
11. 06. 2006, 12:54:14
ema camelia jsou ti nejvjetší kokoti!!

bugrr
8. 06. 2006, 15:57:48
Velkej dík do Jičína!!!

Edito
5. 06. 2006, 18:31:49
Akce byla skvělou projížkou chvilku až peklem a niternou temnotou a posléze valivou jízdou na horské dráze. Ema rozhodně kokoti nejsou, s tím souhlasím a to samé platí i o dětech, i když o těch to nikdo netvrdil. Jinak už asi nic.

maxim
5. 06. 2006, 14:42:30
Tak jsem strávil něco času s Emou Camelií a jak tady psal před nedávnem jistej někdo, že sou kokoti, tak sem si toho nevšim. Sám sem, nepoznám. Ema je zkurveně výbušná kamélie. Každou chvíli jsem čekal, kdy se bicman rozletí na kousky a po něm ostatní. S Dětma deště to bylo malé peklo na zemi. Viděli ste tu díru v obloze?

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek