Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Anyway

Anyway

Dead End

autor: horovic | 3. 08. 2007, 11:09:11 | návštěv: 4623 | reakcí: 0

S tou deskou to bylo ožehavý od začátku. A potom přišla ta podezřelá liknavost, tak už to vole napiš, říkal sem Jer_Címu, dyť si tu jejich ulici slyšel i naživo, co váháš. A pořád se nic nedělo, oba sme byli trochu v prdeli a trochu ve slepým štrýtu.

První poslech sliboval věrnou lásku, ale chtějte věrnost po desce, chtějte věrnost vod sebe, dvouocasém přímrdí, co se otočí za každou kapelou a pořád tančí. Vždycky když je první dojem přehnaně kladnej, je to podezřelý, už si dávám pozor, rychlé nadšení má většinou rychlý konec. Energický úvod a krásně živelné pogo rapid country, „Lost“, „Sick“, nechráněný sex a infikovaná láska. Jenže tydle nádhery samy o sobě zevšední. To spíš „Love Affairs“, milostná záležitost, kterou si musíš objevit a opatrně obtáhnout. Anyway ví, kolik času stačí jejich songům, takže s tajmem to nepřehání, dvouminutový šleh a finito. Výjimkou je nejdelší „Bar Song“, poklidná síla vyvěrá pomalu a láva stéká po kamzících, žhavá a půlměsíčná. Otevřená kudla a srpek.

„Dirty Shoes“, krátký a podmanivý sonicovský motiv, špinavá a něžná miniaturka, kterou bych paradoxně jako opakovanou figuru vydržel poslouchat i dvacet minut, hypnos. A tak je to celé kypřené různejma polohama. Presleovský bigbít, punkovej paleolit, klasický punkrock i naléhavý emo. Ne, není to kámasútra. Ale knížka, kerou znáš a rád v ní listuješ. Jedna z ženskejch tvýho života, na kterou sis měl dát pozor, svině, světice i kurva. Není na celej život, ale umí to s tebou.

Informace

Žánr: hcroll
Nosič: CD
Celkový čas: 33:58
Rok: 2006
Vydavatel: Silver Rocket
WWW: http://www.anywaymusic.com
Seznam skladeb:
 1. Lost
 2. Sick
 3. A Man Who Stands In The Street With a Paperback Book In His Hand
 4. Bar Song
 5. Extinction
 6. Love Affairs
 7. The Future
 8. Cunny
 9. I Feel Bad
 10. Dirty Shoes
 11. Dead Hero
 12. In the City

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek