Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

End of Level Boss

End of Level Boss

Inside the Difference Engine

autor: horovic | 4. 06. 2007, 16:55:06 | návštěv: 3400 | reakcí: 0

Skvělej název. Dlouhá dýka řeže hluboko. A od kosti. A komu připadali Judas Priest příliš fádní, ale přitom cítil potenciál hard rocku a železnou blánu heavy metalu, ten ať se přijde opřít o hrubozrnnou stěnu britských End of Level Boss. Řeknou vám něco o východisku, o hluboké díře hudby, kterou znáte a kterou se oni nevydají.

Střední tempo, v němž si libují, není jen rozběhem ke strmému sólování nebo agresivnímu refrénu, rochní se v poklidných, dlouho se opakujících riffech, je to bahno, příjemné a měkkounké, máš otevřený průduchy a zastavenej posloucháš, černozem hněteš ocasem. Mr. Dinosaur Is Lost. Seš sám, lesem prolít mrtvej kos.

Sabat i Sabot, rozpadlej řetěz uječené Alice uprostřed zvukové zahrady, dřevní Metallica, psychedelie. Na koho to slovo padne, ten musí jít z kola ven, koho huba nebolí, ožene se pařezem. Experimentální přešlapování nad stejným motivem neznamená horečné uvažování o změně, energie tě kope před sebou a ty seš v rovnováze, zaujatý i roztoužený.

Rockový balady z dimenze, kde hitparáda je přežitkem a ploužák znamená ústav pro tvory se zastaveným oběhem. Roztáhlé skladby do svahů a cest, dveře k artové samohaně sou zavřený a progres načichlý zpátečnictvím je za devatero horami. Tíživá meditace. Když mám volno, můžu se zabít úžasem.

Informace

Žánr: power core
Nosič: CD
Celkový čas: 41:17
Rok: 2007
Vydavatel: Exile on Mainstream
WWW: http://www.eolb.com
Seznam skladeb:
  1. Selfishnegativibemerchant
  2. Mr. Dinosaur Is Lost
  3. Reticence
  4. Comers
  5. Words Have No Meaning
  6. Instinktivitus
  7. End of Line
  8. Connortations

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek