Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Thema eleven

Thema eleven

The Great Misanthrope

autor: horovic | 11. 05. 2007, 08:13:31 | návštěv: 4756 | reakcí: 3

Paralely s Lvmen sou na místě. Osamělé popěvky, hlasy, zbytky slov a opuštěný éter, elektronický chemlon. Ve tmě, ve tmoucí, když nastrouháš psí čumáky a zareješ je doprostřed pole, ozim. Ve tmě tmoucí, co je to za dobu, co je to za rozpoložení, když mlíko ztratilo bílou a měkká je kůže...

První slova první písně: „můj život je hollywodská slátanina / a každou noc naplním svůj kýč / saju mateřský mlíko ze silikonového ňadra / sem michael dudikoff – jeden z toho zbytku“. Tomu říkám sdělení, tohle je sebezpyt co jde až za krev, shluk slov, který má váhu. Rentgenový zrcadlo. Sem krásnej, ale zbytečnej, děvky močí před maketou oltáře. A neutíraj si kropenky, peklo má soukromý hranice. Kdo ječí, ožívá.

Proměnlivá „lvmenovská“ síla raných etap, vyprávěcí, poklidnější pasáže a zkamenělé erupce. Láva a jícen. Jestliže Lvmen zjemnili a oblíkli se do zářivé zbroje, T11 si stahuje kůži a stojí za plotem svalových vláken, cení zuby a číhá na divokou smečku. Bude se měřit hlad a propast osobního zoufalství, samé maso, samá krev.

V těžkopádných „unsaneovských“ uzlech, v pavučině emocore, ve valivém běhu hutných kytar i death metalových přešlapech, v epickém slohu štěkajících tlam a apokalyptického rozjímání, kde rytmus je výbušná interpunkce. Tam je The Great Misanthrope, TGM.

A každá melodie, každý záchvěv světla, klamavý odlesk naděje civí jako mrtvý rosomák, křídla nejsou příslib a pohled nahoru je zbytečný, pumy padaj pořád, jakkoliv jsou niterné. Uhrančivá, ale náročná cesta je těžká a (sebe)odhalující, zábavný náboj rock´n´rollu je jako pípnutí krnícího kolibříka. TGM je lítá řežba, jsem zkurv a ty jsi já. Vybojujem to spolu, na mrtvých nezáleží.

Informace

Žánr: death core
Nosič: CD
Celkový čas: 40:12
Rok: 2007
Vydavatel: Insane Society Records
WWW: http://thema11.czechcore.cz/
Seznam skladeb:
  1. Lamb of God
  2. Soft Is the Skin
  3. The Impact
  4. Cash for Rockin
  5. The Marvel
  6. Private Vision of Hell
  7. The Tempest
  8. In Dark Awake

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 3
-=>69<=-
14. 07. 2007, 15:05:24
tohle opravdu deathcore neni ale je to zatraceně dobrý

fst
17. 05. 2007, 10:52:46
death core :-)

retsil
11. 05. 2007, 08:17:41
tesim sa na to"

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek