Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

The Rest

The Rest

Všechno je možné

autor: Jer_C | 24. 05. 2006, 18:04:45 | návštěv: 2999 | reakcí: 0

Tak už i katalog Papagájova Hlasatele se může pochlubit "svými" Clou. A tihle navíc zpívají česky. Nová nadějná banda The Rest vydává své debutové album. O co jde?

The Rest jsou tři vymódění (nemůžu si nerýpnout ;) týpci z Brna co hrají tu nejměkčí odrůdu melopunku. Jejich debutové album "Všechno je možné" se nese v duchu klasických kalifornských kapel tohoto ranku. 7 skladeb, 24 minut, vše standardní odlehčené popíky. Deska nenabízí nic, co by mě nějakým způsobem zaujalo, ostatně já na tuhle hudbu nikdy nebyl. Asi tohle CD věnuju nějakému kámošovi - skejťákovi, ten z něj bude mít určitě ohromnou radost, že má zas na co jezdit.

Jednoduché skladby, které se bez křečí valí dopředu, ale zase ne moc rychle. Pěkně klídek, pohoda, kámo, dneska je párty, tak nic nehroť a bav se s námi. Nechceme s ničím moc prudit, hrajeme přímočaře, jednoduše a baví nás to, jak říkám: "já budu jenom hrát a zpívat a bude to fajn až to vychytám / a každej na výběr má co bude dělat dál / někdo září, někdo v září." To je naše vize. "Dnešní večer bude skvělý, každý z nás to ví / (...) možná ráno bude bolet hlava, ale komu to vadí." Prostinké veršíky, co byste čekali, ale text "dřív nebo později, někdo to odnese / když na někoho vleze, zisková agrese", to je skvělá ukázka úsporné a trefné punkové "poezie".

Uvidíme do budoucna, ale myslím, že o téhle bandě ještě uslyšíme. Iné Kafe se ti rozpadli, tady máš za směšný prachy nové idoly. Di do nich.

Informace

Žánr: melopunk
Nosič: CD
Celkový čas: 23:54
Rok: 2006
Vydavatel: Papagájův Hlasatel Records
WWW: http://www.therest.cz
Seznam skladeb:
  1. Nashledanou
  2. Všechno je možné
  3. Frajer
  4. Hledáš
  5. Bohémský život
  6. Místo
  7. Ani krok

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek