Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Murky Ajar

Murky Ajar

EP

autor: horovic | 7. 07. 2009, 07:14:32 | návštěv: 5975 | reakcí: 0

Nervní a neklidné. Šlapu na to holou nohou, je to měkký, ale kouše, hadi vole nemaj zuby, si to zkus sám. Nová kapela v galaxii mámy co mrdá maso, samý bejvalky: ex - Tremolo a Kolorka Bildschirm. Dvěma slovy? Nadupaný kurva indie rock se slabostí pro noise. Murky Ajar a první demoliční...

Tremolo, pojem. Murky Ajar z něj dost vychází, Myškin si našel Huberta Bejbišem, počítám že shledání nevlastních bratrů v záři zapadajícího slunce tuze romantického snímku zaoceánský provenience, všichni rádi špinavej a rozostřenej zvuk. Myškin vtáhl novou sílu a přímočařejší rukopis songů, spodní proudy temnýho androše.

Zvukové mládí píše písně čisté, výrazné melodie a složitější kompozice, nesmějí být dočteny už v půlce. Hubert fešáckej a přesnej, Bejbiš za bicíma nebo kytarou, pořád pološílený,  a Myškin (dostojevskýho cecek) je nenápadnej, veme kytaru a všichni čuměj. Potřebujou nástroje hoblovat a pořádně  vojet, melodie je důležitá, ale oni strouhaj tu krev okolo, jen hlučná tyranie dá vyniknout líbezným linkám, nemluvim o popu, žádný sprostý slova.

Tenhle hráčskej průnik nevypadá kupodivu na dočasnou záležitost a špatně placenou procházku, i když Bejbiš si honí mozek a tělo v DAT a s Hubertem občas prováděj účinnou resuscitaci Tremola a Myškin svůj přetlak vtěsnává do pravidelných sólových výlevů (ve hře je vánoční country deska). Velký nástup, skvělá věc.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: indie-noise-rock
Nosič: CD-r/mp3
Celkový čas: 27:28
Rok: 2009
Vydavatel: MámaMrdáMaso
WWW: http:// www.myspace.com/murkyajar
Seznam skladeb:
  1. Imposteur, moi
  2. Lidi - vrány
  3. Též tě tak bolí hlava, Valtr?
  4. Peklo
  5. L´Big shit
  6. Tussis
  7. Le nerf
  8. Sans grand effort

 

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek