Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Tomorrow´s Hell

Tomorrow´s Hell

7''EP

autor: maximilián hon | 4. 05. 2009, 07:14:41 | návštěv: 4082 | reakcí: 0

Formace v údajích o členech používá češtinu, angličtinu a kvaziskandinávštinu, ale ne tím nevázaným, vulgáro-sebeironických způsobem jako třeba skorofinští xDisneyx, ti si utahujou ze všech a ze sebe nejdřív, Tomorrow´s Hell  jsou více gotik (tomu odpovídá i heraldický font písma na přebalu), hrají navážno. 

Dusající kopák a kytarové melodie stojí v protikladu k mírně záhrobnímu vokálu a temným pozastavením, které vrší náladu a staví dojem. Textové výlevy jsou sice angažované, ale společensko-kritický osten je příjemně mázlý nihilistickými záchvěvy, „marné pátrání po smyslu existence“, zajímají je metafyzické veličiny jako „čas“ nebo „strach“ ve spojení s každodenním přežíváním. Mizerná existence? Jistě, existenciální punk.

Atmosférická vábnička hřmění, post-metal je jiná větev, fatalistické hardcore duní. Punkový stroj s metalickým podvozkem, temná, hrozivá nálada prvního soudu a posledních věcí opočlověka. Někde mezi přísnětickým bermudským mnohoúhelníkem a třeba Kriminalität. Crust, ale ne tak motorově naolejovaný jako Risposta, ani tak makabrózní jako Evidence smrti. Hate is Reality. Chtěl bych se jmenovat jan, zpívají na šenovském škrpále, tady se chci jmenovat Nikdo. Můj protest je všeplatný, dotýká se každého. „Dobře si ho prohlídni, sterilní svět kolem.“

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: hc-punk
Nosič: 7''EP
Rok: 2009
Vydavatel: Phobia Records & Hardcore Attack Rcs
WWW: http://www.myspace.com/oecitygloomycrust

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek