Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Trigger Effect

Trigger Effect

Dare To Ride The Heliocraft

autor: kazimír horkowitz | 5. 03. 2009, 07:43:40 | návštěv: 4273 | reakcí: 0

S prvním tónem budete vědět, o co de: potetovaní postiženci, co si to beztak rozdávaj s nádrží vlastního hyperbiku (seš sladkej, bejku) a dovedou rozprávět jen o rozpálenejch silnicích Texasu, zhovadilá kanada na cestě do mechika. Tentokrát tu stojí značka: může mě todle bavit? Všechny, výjimkou je šestinedělí a volská zácpa (možná). Motorová roznětka na cestě do slunečního údolí nekonečnýho vesmíru, jestli se zeptáš, seš brzda vole.

Jedenáct krutibrků na dvaceti minutách. Humor v podobě překrytých monologů a beatboxu (P.N.L.B.) a na to hned navazuje El Vice. Rokenrolový turbodmychadlo, zkus tančit a volej havrany, ať přistavěj černou cukrárnu, takovej koks ještě nevyšlechtili. Headbangeři všech fyziček, spojte se do jednoho těla, jinak nemáte šanci.

Kanadští souputníci Cancer Bats jsou kovovější a těžkotonážnější, schází škleb punkovýho džoukra, Doomriders jsou zas cejtit zásvětní vazelínou crustu, i když jedou hned po vedlejší lajně. Podobným směrem si to mažou i Deathwish, ale z těch jde strach a maj ocelový pěsti, jedou do skal, Hellacopters už nemaj ostruhy, koně, jen vytahanýho šulína. 

Nevýhodou i předností vykonaný čtvrthodinky je, že minutový nakládačky se slejou do jediný kloudný věty, song o jedenácti slokách. Kompakt na druhou. Muzika, co vyžaduje živý provedení, bez odezvy je jí půl, propojený krevní oběh. 

Marylin Em tejrá kudlou a smradlavým parfémem Elvise Pí, jeden má zbraně a druhej růže, smějou se šajze z čajny a v zádech maj prostoduchýho siláka zkaženosti Lemmyho kylmajstra. Seš na drogy? Tady bych je nebral... Na tomdle koncertě někdo zhebne.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: speed rock
Nosič: CD
Celkový čas: 20:57
Rok: 2008
Vydavatel: Signed by Force
WWW: http://www.myspace.com/heliocraft
Seznam skladeb:

You Now Have 21:03 To Live
Nothing Says Action Like Giant Robots
Drugs For Breakfast
Angry Morons
P.N.L.B.
El Vice
Dropping Acid Into The Eyes Of Your Enemies
Square Root Of Pi
The Unemployment Of God
Scientific Method
Flight Of The Heliocraft

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek