Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Vole Love Production

Vole Love Production

Przeklęte EP

autor: herman hrma | 29. 11. 2008, 14:13:48 | návštěv: 4636 | reakcí: 1

Nepostižitelný, všemocný a nicotný bog se smiloval a opět nám ukazuje svou pravou, transsexuálně ztopořenou tvář, a když říkám tvář, myslím tělo, když říkám tělo, víte, že jde o poštěvák hudby a růžová konečně dostala ten správný odstín.

Elektronickej striptýz v baru u Šestikarátový pichny znamená jediné: electro úchylné a hravé, přízemní stejně jako rajské, nevim, kdy jim konečně vyroste konkurence, kdo by ale rostl, když Vole Love Production teprve dozrávaj. A jaké že osvícené nakladatelství oslovilo ostravské trashery? Bez obav, tuzemské ne, je to polský netlabel s více než příznačným názvem - By?em kobieta. Šest tracků, formát mp3 a polská podpora, která není náhodná, kapely kolem VLP pravidelně hrají na sever od hranic. A nejen to, coby výtvarníci tam vystavují, coby hudebníci participují na dalších projektech (Popgej Jakub Adamec aktuálně s výborným zespolem The Complainer & The Complainers).

Tři skupiny, genderově vyvážené i znetvořené, každá ustřeluje trochu jinam. I Love 69 Popgeju své dostaveníčko s discem odívají do bizarního, magnetofonově atmosférického zvuku, jedna lajna s předchozím štyklem As long as the Pump is pumpkin, so long as the Bassdrum is going. Nedbají čistého zpěvu, hlavní je celek, trash zvuků, analogový balast a další bordelózní šuntoví krásně ladí s melodiemi, které korunují textovými výrony na úrovni mladší doby plastové: „my blood is cleaner than your blood, my father is bigger than your god“ (Srdíčko). Fuck me, babyboys.

Like She ukazují na dveře, za kterými se může skrývat širší posluchačský úspěch. Jejich beaty jsou rázné, špinavé i šukézní, disponujou silnou melodií a zpěvu, potažmo nepřijatelnému textu není moc rozumět, překryt hudbou. Jako byste zkřížili Midi Lidi a Nesselsdorf a výsledného patvora poslali na techno trip. Hitovější je Duhowy rap, taky umírněnější, zato Finda Lidem ukazuje, že tady máme rovnocenného soupeře německým spolkům typu Chicks on Speed.

Marius Konvoj mastí osmibitové core, takže se nachází nejdál od „popu“. Zvuky sází první dobrá a vychází mu to, agresivní, flekaté, rozcákaná poluce a výsměch, prdel je až první, duchovní bodlo – Křesťanská party. A to je jemnější poloha jejich produkce, track uzavírající maxisingl, Negatronic, je více break a více core, elektronika polekaná sama sebou, nicméně šlape to jako Hilda Hrkavá na housenkové dráze. Marius Konvoj se nebojí konspirace a bastard je jejich druhé jméno, takže rozseká Bacha i Hasselhoffa.

Je to tady, dámy a pánové, Vole Love Production a jejich manifest pozitivní touhy po fucku. Láska v přímém přenose, sundejte ohařům S&M řemeny a vypusťte krev. Ať žije šantánový gospel. Haleluja!

Deska je ke stažení přesně tady.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: electronic sexy shit
Nosič: mp3
Celkový čas: 20:00
Rok: 2008
Vydavatel: By?em kobieta
WWW: http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=393160310
Seznam skladeb:
  1. I Love 69 Popgeju - Srdicko
  2. Like She - Duhowy Rap
  3. Marius Konvoj - Krestanska Party
  4. Like She - Finda Lidem
  5. I Love 69 Popgeju - Strazna Vez
  6. Marius Konvoj - Negatronic

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 1
BLCKDMND
3. 12. 2008, 17:44:41
JO!prohlednete!pridejte se!tohle nema v cesku konkurenci!

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek