Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

LCD Soundsystem

LCD Soundsystem

45:33

autor: maxim hymen | 9. 08. 2008, 15:15:33 | návštěv: 4375 | reakcí: 0

Samože disko jen s černými homosexuálními kořeny, bloody roots bejby, žádnej nízkotučnej sajrajt, jedině kakao z povodí Volty, hnědý jako první hovno země, jenže když není k mání a bílej člověk si chce dokazovat, musiš vzít zavděk odmocninou mlíka a hlídat si, jestli ti někdo nechce vyjebat hlavu tatraplechem. LCD Soundsystem už dávno přestali machrovat, přehodnotili síly a vybodli se na electropunkovou vlnu, říznej beat postavenej do tlakový linky potřebuje hypnotickou masáž, pak se můžem bavit o tom, kdo se svlíkne první a kdo holduje předklonu.

Debutové dvojalbum nebyla zdaleko taková morda, jak se hlásalo, ale pár vaginálních pocelů se tam našlo, bylo hravé a slibné. Ale co řikat po první desce, kdopak by se dvojky bál. V době, kdy dávno došel dech Audio Bullys a !!! stále prodlévají v podzemí (ach, matko, jak jsem rád), přišli LCDS se Silver Sound a krev byla najednou hustší a plnější. Ne vole, zmrd je tvůj fotr, zmrd i král, chlapáčtí chlíváci ví, kdy přestřelit a jaké číslo má nostalgie. A od té doby jsou v etáži etablovaných, nakolik vyměkne mozek se uvidí, venku je singl Big Ideas s tleskáním po hýždích čarodějný brunety, zatim sem se neptal, jestli šlape nebo překládá do hebrejštiny, když ti stojí principál, vespod je nahrnuto.

Tohle medový plato je prý „projekt“ pro firmu Nike, což úplně neladí s mou pseudopankovou špínou za kožovinou, ale co naplat, co je růžový, to musim volíznout. Nahrávka určená pro zdravý jogging, to mi hlava nebere, u téhle muziky bych musel oprcat každej klandr a všechno co se ho drží, možná že todle je ten jogging, jogurtové mazání na naběhlou čičinu, co voní jako meduňkový olej. Pravidelný beat by sám o sobě stačil na běžeckou parádu, tady je natáhlý do psychedelický lajny, kořeněný o zlom hůl. Dechy, glamflitrové sborové vokály, nástupy a odchody, jen beat zůstává a čeká jak striptýzová tyč na další stehno.

Jednolitý mix 45:33 je přirození, oslavná onanie a bachčisarajská fontána, kolonáda sveřepě držící pevné kroky latinských tanečníků v maskách, jsou to ženy Zimbabwe, krvavý potok prvniček a následné osamění, příběhy rozvodněné Zambezi, krutá je láska, bez bolesti není prožitku, radost je jen druhá strana krovky.

Informace

Žánr: diskomáza
Nosič: CD/LP
Celkový čas: 45:33
Rok: 2006
Vydavatel: iTunes
WWW: http://www.lcdsoundsystem.com
Seznam skladeb:
  1. 45:33

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek