Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

John Ball

John Ball

Society vs. Community

autor: maxim horovic | 28. 07. 2008, 08:47:47 | návštěv: 5102 | reakcí: 1

Intro na tahací harmoniku, klidně mě lásko napínej jak strunu, jsem tvoje kytara a pražců mám bezpočet. John Ball byli srdeční od prvního okamžiku, kdy sem je viděl běsnit, nevim, na haciendě Sokolíku? to je jedno, nově narozené dítě, radost nekonečná.

Society vs. Community, ta vášeň a bezhlavá, umíněná víra v lepšího člověka, to je nezměrný magnetismus, nejsou naivní ani nepoučitelní, ale zarputilí, jako čokl od naproti, kterýho máš v lýtku táhni zmrde pojdi prašivinou svině zubatá, čistí a uvěřitelní jsou John Ball, byli, dohajzlu.

Síla osobní víry a touhy po svobodě. Věřím pramálo, ale Jumper je bestiální milodar, přesvědčivý, když mu koukneš do ksichtu, čteš tam vole věci který jsou pravdivý, jakkoliv je to nemožné, patetické texty v jejich podání ztrácí přehnanou nadnesenost, do předsíně pumpy ti to žene novou krev, hustou a rudou.

Klasický balady bušivých rezonancí proháněný divokým ječákem, ohebný do různejch pozic, srozumitelný jako rozhovor matky s plodem, nitrotělní komunikace. Punkrocková veselice přelívaná taveným hardcore, nic nového pod tichým sluncem, ovšem záleží, kdo slova pronáší a kdo klepe na závitnici. Sborové táhlé „Proč“ zaklínané zvonivou kytarou, apel a odpověď. Projdeme rychle pouští, ne nedohlednou, jenom na pár zvuků, čekají tam John Ball, odvěká touha naplnění.

JAK MŮŽEM KDY ZA TO VŠECHNO A ZA VÁS VŠECHNY PODĚKOVAT??!! se ptaj. Nevim. Díky já. Vypadá to jako hřbitovní kvítí, že? Stačí si pustit kteroukoliv kládu, živé provedení bylo neopakovatelné. Hardcore heartcore. Nádherná, smysluplná záležitost.

Informace

Žánr: screamo punk
Nosič: CD
Celkový čas: 24:37
Rok: 2006
Vydavatel: SELF-TITLED DEMO RECORDS a PROXIMA RECORDS
WWW: http://www.johnball.wz.cz
Seznam skladeb:
  1. The Prologue
  2. Naše sny
  3. Stát
  4. Society vs.Community
  5. Jako jezero
  6. Homo Individualis?
  7. Chci vidět

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 1
kurt
1. 08. 2008, 17:48:27
tyvoe vzpomínka na john ball bude fakt žít asi stále...pokaždé když slyším jakoukoliv píseň silně to nedávám a s adrenalinem v srdci vzpominam na živé vystoupení...mazec mazec sekec :) paráda...john ball tady bude vždy ..a škoda že jako aktivní kapela už tady není :_(

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek