Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

The Vs Project

The Vs Project

s/t

autor: horovic | 11. 01. 2008, 17:19:34 | návštěv: 3272 | reakcí: 0

Další deska příkladně vybíravého labelu Damage Done Records, opět výborná zvuková kvalita a vymakaný přebal. Britští The Vs Project v tuzemské stáji, co tu dělaj, co by tu dělali, bystrá hlava a spojené nádoby.

Krátké a ostré palby ráže metalcoru, žádná falešná totožnost, krotká je tvoje máma a ta nemá co dělat na dýchánku severských ohařů, rychlej pohyb mračen. Moderní svařování všech metalovejch druhů, nemusíš psát testament, když myslíš, že přechčiješ smrt. Smrdí to tu thrashem a splašeným kopákem, kytarová rezonance ti rozvibruje ksicht, riffy jako drátěný provazy, oprátky i snubní prstýnky, šijou a vyšívaj, chraplák to všechno čekuje a rozděluje, žádný panování. Hody, metalový hody, jsou břitký, ale i přítulný, pokud ti nevadí krev. Hromada nápadů do tříminutového songu, málokdy dají víc, znaj míru a maj odhad tažnýho psa.

Pomalejší a delší skladba The Issues That Surround Us, And the Times That Empower Us přináší změnu tempa a paradoxně je i naléhavější, vokál dostává nový rozměr, úpěnlivý a běda vám, kytary se jen potulujou a v závěru vystřelej. Závěrečná False Identity je věrná svýmu názvu, znervózníš po dvouminutové klávesové vyhrávce, jenže pak tě to hodí na zeď a všichni budou moc daleko, aby otevřeli dveře.

Informace

Žánr: metalcore
Nosič: CD
Celkový čas: 22:22
Rok: 2007
Vydavatel: Damage Done Records
WWW: http://www.myspace.com/tvp
Seznam skladeb:
  1. Intro
  2. Focus Or Fall
  3. Friends
  4. She Died So Suddenly
  5. No Mums No Dads
  6. The Issues That Surround Us, And the Times That Empower Us.
  7. False Identity

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek