Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Future of the Left

Future of the Left

Curses

autor: horovic | 2. 10. 2007, 13:27:19 | návštěv: 3141 | reakcí: 0

Ne, neznám desky mclusky a Jarcrew, ale mám daleko více chyb, čtu Živel a tam se před pár lety mihli. Future of the Left coby kooperace členů a pekelná fazóna. V říjnu v Praze? Nevim, jestli se s tim vyrovnám. Co se to kurva děje??? Trio z Walesu a debut Curses.

Motorový bahno pro mechanický bahnice, mazlavej jíl cepovanej řetězama, ne, Alice uvnitř není schovaná, jsou tam nějaký zrcadla, který ti nic neřeknou, protože zrcadla nemluvěj, blátivý balet pošahanejch víl, maj jedno oko a vidí daleko, rády vodu a hlínu, co nevypiju, to nejim. Proč je The Lord Hates a Coward tak krátká?, vydržel bych to hodiny, v noře nemám bičíky ani kůži, ale možná si je pořídím. Je normální, že kytary startujou jak zahradní ruchadlo? Chci umřít v objetí nemilosrdného čtyřtaktu, ten zvuk rozpálil hustej morek, srkám svý kosti. Díky, prosim ještě jednu porci, lopatou i vidlema. Fingers Become Thumbs je veselý poskakování fakováků a když se v Manchasm ozve basa, kníráč vod vedle se chystá zaparkovat traktor u tebe v kuchyni, benzínová lyrika – odkdy je Zetor zbrojovka? Posírám se štěstím, Fuck the Countryside Alliance. Půjdu do koupelny a do ksichtu se vytetuju naleštěnou turbínu, měl bych se přestěhovat na letiště a založit Klan motorovejch píčí, ráj na zemi, broučku, neboj, postavím píškoviště, aby měly děti kde pochovávat svoje androidní panenky. A ty se na mě něžně podíváš a řekneš: milovala sem tě dávno předtim, má neustále mutovaná lásko, dokonalá...

Místo strun uražené výfuky? V zásadě nejsem proti, nejkrásnější bývá šílená.

Informace

Žánr: indie-noise-punk
Nosič: CD
Celkový čas: 34:08
Rok: 2007
Vydavatel: Too Pure
WWW: http://www.futureoftheleft.com
Seznam skladeb:
 1. The Lord Hates A Coward
 2. Plague Of Onces
 3. Fingers Become Thumbs!
 4. Manchasm
 5. Fuck The Countryside Alliance
 6. My Gymnastic Past
 7. Suddenly It’s A Folk Song
 8. Kept By Bees
 9. Small Bones Small Bodies
 10. Wrigley Scott
 11. Real Men Hunt In Packs
 12. Team:Seed
 13. adeadenemyalwayssmellsgood
 14. The Contrarian

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek