Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - FOTOREPORTY - - - - - - - - -

Esgmeq, Veto

Esgmeq, Veto

16.11.2006 Nový Jičín, Galerka

autor: Jer_C | 29. 11. 2006, 13:48:01 | návštěv: 3108 | reakcí: 1

Legendární Esgmeq při první zastávce na jejich tahu severní Moravou v Novém Jičíně. S podporou domácích crustpunkerů Veto to byl nakonec pěkně divoký večírek, jaký Galerka ještě nezažila. Ste skvělý píče! (zapomněl jsem foťák, tudíž jsem fotil jen na mobil, proto je kvalita taková, jaká je.)

Veto

Veto Veto Veto

Esgmeq

Esgmeq Esgmeq Esgmeq Esgmeq Esgmeq

Momentky

Momentky Momentky Momentky

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 1
Poletucha
4. 12. 2006, 04:45:01
Nebyli Esgmeq nějak unavení? Užila jsem si to plně, ale spíš jak doma v obýváku, ne na koncertě. Každopádně díky za akci!

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek