Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - FOTOREPORTY - - - - - - - - -

Hrachovka 2006

Hrachovka 2006

27.-30.07.2006 Hrachovec u Valašského Meziříčí

autor: Jer_C + CrosseR | 07. 08. 2006, 09:34:51 | návštěv: 4435 | reakcí: 4

Přinášíme vám pár obrázků z Hrachovky, kde se nám toho i přes nesmyslný zákaz fotografování podařilo ulovit poměrně dost. Pořadatelům navzdory, haha.

Hrachovka 2006 byla ve znamení absolutního selhání ze strany organizátorů, vzájemně se přehlušujících scén, tropického vedra a následné vichřice, několika hudebních zážitků i klasického festivalového buranství. Večírek, který se trochu zvrhl. Přečtěte si report z akce

Budoár staré dámy

Budoár staré dámy Budoár staré dámy Budoár staré dámy

Horkýže slíže

Horkýže slíže Horkýže slíže

Longital / Dlhé Diely

Longital / Dlhé Diely

Mig 21

Mig 21

Interference & Glen Hansard

Interference & Glen Hansard Interference & Glen Hansard Interference & Glen Hansard Interference & Glen Hansard Interference & Glen Hansard Interference & Glen Hansard Interference & Glen Hansard Interference & Glen Hansard

Southpaw

Southpaw Southpaw Southpaw

Soulfly

Soulfly Soulfly

Bratři Orffové

Bratři Orffové Bratři Orffové

Mňága a žďorp

Mňága a žďorp

Sunshine

Sunshine Sunshine

Švihadlo

Švihadlo

Exploited

Exploited Exploited Exploited

JAR

JAR

Momentky

Momentky Momentky Momentky Momentky Momentky Momentky Momentky Momentky

Bahňáci

Bahňáci Bahňáci Bahňáci

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 4
ANKETA
28. 08. 2006, 19:34:07
www.hrachovka.nazory.cz

Jer_C
28. 08. 2006, 17:46:56
Tomáš: OK, tenhle názor beru. Ale na druhou stranu si myslím, že ty kapely byly rády, že si můžou zahrát před tolika lidma, tohle se jim jen tak nepoštěstí. Takže o nějakých "obětích" nebo jak to nazvat, tu nemůže být řeč.

Tomáš
28. 08. 2006, 16:15:45
2 Autor: K ostatním kapelám ze soboty se nemá smysl (z)vracet? Hodně těch kluků tam přijelo, neviděli ani korunu a jen z vlastní iniciativy vylezli na pódium, aby ti lidi venku měli alespoň něco málo ke koukání. Něco ti povim - ty jsi asi hodně malej debílek, viď? Zvracet se mi chce z chytráků tvého kalibru, co uměj jenom kopat kolem sebe. Jsi COOL ty hrdino.

Tazzz
8. 08. 2006, 16:51:05
vetsina zakazu je formalni,skoro nikde nekontroluji obsah batohu,fotaky obecne byt muzou,ale nemely by byt "profesionalni",vzdyt i sami poradatele pak davaji na web odkazy na fotoreporty navstevniku:)

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek