Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - FÓRUM | recenze literatura - - - - - -

Pavel „Hirax“ Baričák

Pavel „Hirax“ Baričák

Raz aj v pekle vyjde slnko

autor: horovic | 16. 01. 2008, 09:35:00 | návštěv: 6059 | reakcí: 2

Zde přidejte váši reakci

jméno:
text:
napište první a poslední písmeno anglické abecedy (malá písmena):

Vaše reakce

Katka - odpovědět
23. 10. 2011, 22:33:21
skutocne nechapem, co na tejto knihe ludia maju. je tak malo uveritelna,tak kliseidna. jazyka a konanie hrdinov su tak nereale zaroven predvidatelne. Mala som velky problem ju docitat,aj ked zaver ma dojal, ale u mna to nie je nic narocne... obsah mozno ok, forma otrasna!!!!

keyka - odpovědět
15. 09. 2008, 23:06:51
niektori ludia tu knihu zavreli po prvej stranke, niektori ju ani neotvorili,stacilo im precitat si zadnu stranu.mne to celkom otvorilo oci,je to cele psycho a dostane vas to uplne do kolien,,hlavne pasaze ked si clovek mysli ze sa nieco deje ale pritom sa deje nieco uplne ine,,a potom sa zisti ze to bol sen,,ze sa vlastne nejeje nic lenze v skutocnosti sa naozaj nieco stalo:) klever je skvely rozpravac,kniha je uzasna a zaver je skvely,,,!!!

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek