Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - FÓRUM | recenze hudba - - - - - -

Fricek Jugend

Fricek Jugend

st

autor: maxim legovic | 7. 04. 2011, 19:43:45 | návštěv: 5223 | reakcí: 2

Zde přidejte váši reakci

jméno:
text:
napište první a poslední písmeno anglické abecedy (malá písmena):

Vaše reakce

20. 07. 2011, 10:09:20
ještě k frickovi: po poslechu téhle desky by mělo každému být jasné, že matěj o sobě dá slyšet, a nejspíš hodně nahlas. když dokážete v tom kraválu trochu sledovat text, zjistíte, že v tom salátu rozmixovaném do kaše surové ironie, je spousta vypečených a přesně cílených fórů. k soustředěnějšímu poslechu doporučuji namátkou zmíněný slavoj nebo v kamrlíčku. dobře se zasmějete s přidanou hodnotou. tahle příležitostná parta by se občas mohla objevit někde naživo. podle mých informací k tomu došlo zatím jen jednou. borcům se prý podařilo úspěšně vyklidit sál. blahopřeju.

14. 07. 2011, 22:15:39
mým uším ještě libější než fricek je myškinův ep debut děti ep, který vydalpod svým občanským jménem, a přidal mi to k výpalu fricka. krátká karakteristika by mohla znít, že v rámci myškinova díla mají děti ep podobný význam jako mezi výplody aphex twina come to daddy ep, ale zatímco zdvojenec z anglie to už má v pyči, od myškina se doufejme ještě dočkáme nečekaného

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek