Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - FÓRUM | recenze hudba - - - - - -

Sabot

Sabot

Further Conversation

autor: maxim horovic | 12. 02. 2009, 08:01:47 | návštěv: 4378 | reakcí: 3

Zde přidejte váši reakci

jméno:
text:
napište první a poslední písmeno anglické abecedy (malá písmena):

Vaše reakce

pavel - odpovědět
13. 02. 2009, 23:10:36
snad to nevyznělo zle. nebylo to tak myšlený. spíš mě překvapilo, že se to tu objevilo. popravdě sem na to už aji zapomněl. tak se nevomlouvej.

pavel - odpovědět
13. 02. 2009, 22:48:01
čéče ty musíš být hodně vytíženej hehe, ale fakt fest. nevzpomenu si přesně, kdy jsem ti to CD posílal, ale tak začátek podzimu někdy, možná dřív?, fakt už nevím. každopádně si to jdu hned přečíst. nemohl jsem než neposlat komentář ještě před přečtením.

maxim - odpovědět
13. 02. 2009, 21:53:24
sorry. neznám nikoho vytíženejšího než sem já...

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek