Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Grilovačka s Decultivate & co. V Olomouci.

Grilovačka s Decultivate & co. V Olomouci.

tisková zpráva

autor: redakce | 17. 08. 2018, 07:39:51 | návštěv: 453 | reakcí: 0

Kapely Decultivate, Östra Torn, Ghostchant, příjemné prostředí letňáku, občerstvení z baru i grilu, pár kámošů a kámošek, skejtovačka. To zní jako ideální plán na večer uprostřed babího léta.

Po necelém roce se do Olomouce vrací Decultivate se svým rychlým, chaotickým i temným pojetím hardcoru. Bývají přirovnávaní ke Converge nebo Cursed, ale nečekejte žádnou nudnou kopii. Připravte se na úderný set a mezitím dávejte novou desku. Společně s Decultivate přijedou i Östra Torn z Izraele, kteří představí svůj temný hardcore/crust. Kapel z tohoto koutu světa k nám moc nejezdí, tak neváhejte. Další kapelou budou Ghostchant z Budapešti, intenzivní a temný metal/hardcore.

Decultivate + Östra Torn (il) + Ghostchant (hu)
12. 9. 2018 18:00 Letní kino, Olomouc
https://www.facebook.com/events/830426153823697/

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek