Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Audiocæneat! Last minute pozvánka do Café Na Půl Cesty

Audiocæneat! Last minute pozvánka do Café Na Půl Cesty

tisková zpráva

autor: Pasta | 18. 10. 2011, 07:49:17 | návštěv: 524 | reakcí: 0

Rád bych vás všechny pozval na středeční post všechno seanci v Kafé na půl cesty . Jako vždy, na poslední chvíli ... njn jinak to neumím. Tak já nevim audio zahrajou Audiocæneat!(Audiocæneat!). Super kapela kolem Thomase, lidí z Berlína a Drážďan.Která hraje hodně silnej mix Envy a Only If You Call Me Jonathan. Mix shoegaze a post rocku  s hodně experimentálním, meditačním nábojem. Skvělou recku na jejich aktuální desku „Red Sessions"  vysek Honza Samuel na „ček kóru"  (Red Sessions). Za sebe můžu říct , že moc podobnejch kapel k nám zase nejezdí, tedy konciky tu jsou každej den...Ale Audiocæneat! jen jednou a už teď je jasný, že máme to čemu se říká „dobrej timing" . Mluví pro nás den  a to středa a roční doba,  podzim. Protože Audiocæneat! o něm jsou zejména.Nabažíte se silných melodií a intezivních nálad na seantivní vlnách mocného post rocku, kterej chvílema připomíná ty vole co jsem to zaslech ... Tool !

Předskakovat budou Unna strašně moc šikovný kluci z Brna etc. (http://bandzone.cz/unna) a Rape In The Forest z Pha ! Ve středu  nebude v Praze krásnějších chvil než s náma v Kafé na půl cesty ! Doražte!  (Kafé na půl cesty 19.10.2011)

Související články

Unna - Demo

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek