Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Zeměžluč oslaví 25 let koncertem i novou deskou

Zeměžluč oslaví 25 let koncertem i novou deskou

tisková zpráva

autor: Papagájův hlasatel | 9. 10. 2011, 18:09:56 | návštěv: 537 | reakcí: 0

Zeměžluč slaví pětadvacetiny! Popřát věčnému adolescentovi můžete 19.11. na brněnském Faválu! Na koncertě bude mít premiéru double LP „Hledání", po osmi letech nová řadová deska této brněnské klasiky. Dvoudeska je luxusně vypravená v dvojitém otevíracím obalu na ultra heavy kartonu. Na koncertě budou mít svou obnovenou premiéru i LP „Fajn bezva prima" a „Live UK", podařilo se objevit několik desítek kusů původních vinylů a opatřit je věrnými reprinty původních obalů.

Samotný narozeninový koncert bude poslední brněnský koncert Žluče v současné požehnané sestavě, samozřejmě bude mít speciální výroční část ve které bude hrát klasické songy kapely sestava ze „zlatých devadesátých" tj. Eda, Martin, Šoty. Jako speciální narozeninoví hosté vystoupí na jediném koncertu v republice finští punk/hardcore veteráni s angažovanými texty a silným smyslem pro melodie a drsnou ženou za mikrofonem Juggling Jugulars, angličtí punx model 82, kteří se jen narodili do špatné doby Left for dead a koncert odpálí brněnská kapela z kraje kamikatze a kvetoucích třešní See you in hell.

http://www.facebook.com/event.php?eid=243583029022561

www.zemezluc.net

www.phr.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek