Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Melvins vystoupí už za týden v pražském Lucerna Music Baru

Melvins vystoupí už za týden v pražském Lucerna Music Baru

tisková zpráva

autor: kyeo | 6. 10. 2011, 20:16:44 | návštěv: 802 | reakcí: 0

Melvins (usa)

čtvrtek 13. října 2011
Lucerna Music Bar, Praha
start 20:00, vstupné 490/590 Kč

Po třech letech od posledního pražského koncertu a víc než rok od nové desky The Bride Screamed Murder (Ipecac) se do Prahy vrací The Melvins. V aktuální čtyřčlenné sestavě opět vystoupí ve čtvrtek 13. října v pražském Lucerna Music Baru. „Předkapelou" bude tentokrát pouze DJ, a - pozor - z řad samotné kapely a crew. Lístky lze za předprodejní cenu 490 Kč koupit v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, v pokladně LBM a v obchodě Rekomando (bez poplatku). Na místě lístek vstupenka stojí 590 Kč.

Byli to Melvins (spolu s kolegy z Mudhoney), kdo v 80. letech nadefinoval tzv. zvuk Seattlu, ze kterého grunge později vykrystalizoval v hudbě skupin Soundgarden nebo Nirvana, a kapela dodneška vydala na dvě desítky řadových desek a nespočet dalších nahrávek. „Melvins jsou takový trochu jiný druh rodinné zábavy. Někdo říká, že mají budoucnost, někdo si myslí, že ovlivnili spoustu kapel. Jiní očekávají, že to všechno tradičně zvorají. Většina lidí je přesvědčená, že by se měli jmenovat 'Na hovno', protože přesně to jsou: na hovno." King Buzzo má jasno. Fanoušci taky. Nashle za týden v Lucerně!

facebook:
http://www.facebook.com/event.php?eid=144676635611789

www.melvins.com

www.ipecac.com

www.kyeo.net


Související články

Melvins - Nude with Boots

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek