Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

S Führer Goes to Hollywood na vnitropolitické téma...

S Führer Goes to Hollywood na vnitropolitické téma...

pokec

autor: maxim horovic | 6. 04. 2009, 12:06:30 | návštěv: 3527 | reakcí: 2

S Führer Goes to Hollywood na vnitropolitické téma...


Nejdřív musím říct, že fuhrer chtěl být vždycky komentátor domácích události, jako ti frajeři v MF DNES apod. Paráda, asi nejde jít výš.

Doneslo se k vám, že je globální ekonomická krize? Rozumíte aspoň jednomu z těch čtyř slov?

Doneslo se nám, že lidi mají hodně věcí, které nepotřebujou, a proto ty věci teď mají být dražší a platy těch lidí nižší. Je to jak pěstovat žampiony: abys měl kvalitní zisk, musíš si naplnit sklep kvalitním hnojem. V tomhle případě se hnojařů sešlo nepočítaně, od tzv. (sic!) masmédií až po ekonomické analytiky, co je vidíte 3x týdně, jak čumí na kozy Daniely Drtinové (sic!). Přitom z obýváku to jde stejně dobře a nikdo se nestará, jestli ruka ruku myje... Nejsem (fuehrer) ekonom, ale kurva, jak může prohra Hajduku Split s Dynamem Zagreb způsobit, že zmrzlina v Dubrovníku podraží o 50%? Řečnická otázka...


Co říkáte na naše politické reprezentanty, kteří se účastní mistrovství republiky o největší svini. Jak se tak dívám, nalevo samej zmrd, napravo hovada na kvadrát, uprostřed ticho po zelené piči... má vůbec smysl se k tomu nějak vyjadřovat? Jak se díváte na lynčování?

Tady budu (fuehrer voe) trochu politickej. Nalevo zmrdi, jo, napravo hovada, jo, ale jestli mě fakt někdo sere, jsou to ty zelený píče. Má se to asi tak: V jistém okrsku jisté východoslezské vesnice se dostaví k volbám vůbec nejmladší volič, slečna, co má v den voleb osmnácté zmrduvstání. 
Jako na potvoru si řekneš: „Tak ta tam dala zelené!“ A prásk, fakt že jo, jediný hlas pro ty gumídky v celém okrese... No, a jak se pak mají tihle mladí cítit, když pak vidí Bursíka, chlapa, který by měl uvažovat o léčbě lupénky spíš než o globálním hicu, jak rozjebává to, čemu naivně věřili? Ty ostatní tam zvolí lidi, kteří nemají charakter, a takových je mezi náma furt dost, ale ti zelení byli taková ta naděje, ten svěží větřík... že pak zavoněl hovnama a nemytou kundou, to už je jiná pohádka. Vzkaz: Nevěřte zelenejm! My hnědí dáváme hovnu pravou barvu!
Lynčování je rozhodně aspoň prdel, měli bychom se vrátit k naší slavné tradici defenestrace, ale ty plastový okna to teď trochu komplikujou... a to jsme zase u těch zelenejch (nemám furt jasno v koncovkách, sory)


Včera sem zkoušel přemýšlet a napadlo mě, že vražda je omluvitelná válkou, i kdyby měla být jen občanská. Ale na druhou stranu kdo by si ničil karmu kvůli takovým podmrdkům?

S karmou di do řiťi more! Ale máš recht! Když se chci zároveň dívat na televizi a rozčilovat se nad pičusama, dívám se na českou fotbalovou reprezentaci, z otázek VM se mi regulérně zvedá žaludek. 
Pokud bych se ale účastnil nějaké občanské války, byla by to válka za nezávislost území, na němž se rozkládá barák a zahrada mé rodiny + nějaké to ropné ložisko, aby bylo z čeho žít. 
Kurvy totiž nevystřílíš, nejsou podmíněné geneticky, ale tím, že prostě jsou. Tady by narazil i Freud.

Snad jen jediné jméno. Mám pocit, že Langr je novodobá mutace nacisty. Jsem paranoik, nebo sou všichni žurnalisti jen přeplacené filcky?

Tak i onak, jak se říká, danas onako, sutra ovako! Žurnalisti, aspoň ti studovaní, jsou užiteční asi jako městská policie – máš pocit, že tu je někdo na tvé straně, ale při prvním usrání si berou roha. Langr, mezi námi nacisty přezdívaný kachní pysk, je prototyp terminátora s vejci nahniličko. Problém je, že má tvrdý pocit. Parub sice nechal vymrdat s lidma na čekteku a patří za to do pekla, ale co vymyslí Ivan? (Kurva, už to jméno, osudové osmičky, víme, ne?) Teď je lulan v demisi, ale ... No kurva, dáváme moc lidem, jejichž uchcání na hajzlu hlídá borec se škorpíkem, co jsme to za nuly? Otázka by měla znít: nejsme německo ’33? 

Těšíme se na reakce a další shledání nad fotbalem, Langrem nebo třeba recepty páně Babici.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 2
znechucex
6. 04. 2009, 13:50:34
picovina i brano jako programova picovina

bugata
6. 04. 2009, 13:50:07
:)

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek