Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

Proč u nás nemáme taky nějaké Dope Aviators?

Proč u nás nemáme taky nějaké Dope Aviators?

znevážně

autor: dis goner | 1. 03. 2009, 20:31:09 | návštěv: 3230 | reakcí: 10

Nechápu ten rozdíl v mentalitě, česi a slováci, možná proto, že sem míšenej. Když my máme slavíka, voni staví aurela, jenže u nich bodujou Horkýže slíže a u nás Divokej Bill, a tak pořád dokola. Podívejte se na produkci Slnko Records nebo Deadred, číhejte jak srůstaj s elektronikou, a to napříč styly: Peťo Tázok, Karol Mikloš, Foolk, Noisecut nebo Dope Aviators a You Coco. Pohled do zrcadla je pyšný: jo, vypadám jako píča, ale sluší mi to. Tady se všechno zknedlí do hověziny, Horkýže už maj taky továrnu na prefabrikované absolutno, ale aspoň nevyhlašujou „rok punku“ jako Visací zámek, nevěřte nikomu, kdo chce za koncert čtyřicet papírů.

Když hiphop, tak Čokovoko, kabaretiérská vykrádačka. Himlhergothumus, ten máme všude. Kam se poděly ty kapely, co za něco stály? Kde je Khoiba, Ohm Square, EOST nebo Alvik? A vůbec vole: máte, slováci, takovou kreatůru jako je třeba michal hyperkokot david??? Já to kurva vim, pálím zleva zprava, jako vožralej hokejovej fanoušek. Jenže tady je dobrý podzemí téměř v celym žánrovym spektru, který se drží od popu jak od rozžhavený šamotky, ale nic, co by postavilo opozici proti rádiové šmíře, proti které i Eva & Vašek vypadá jako inzit (což je v tomto případě synonymum pro lidumilný voholení gerontů). Proč tady neexistuje něco jako „vkusnej“, „nepodbízivej“ pop? A proč se kurva pořád ptám??? Protože diycore je kokotina a brzo z něj uděláme diypop, píčové...

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 10
dg
10. 03. 2009, 22:21:28
nenadávám, stýskám si, i když nahlas. jo, tvoje příklady sou dobré. ale southpaw jsou hrozivě nevyrovnaní, i když už možná vědí, co chtějí. tatabojs bez debat, to je vkusnej a hravej pop. fixa je proti tomu sprostá podbízivka a texty to nezachrání, na WWW sem nezapomněl, jakkoliv nejdou srovnat ani s PT ani s hiphopem tam či onde, to je parnas. květy nemají s elektronikou nic společného a DVA spíš okrajově. hledám hledám, kudy tudy... že sem rozladěnej neznamená nutně nálepku čecháček ne? to už spíš slováček...

Tonda
10. 03. 2009, 21:58:21
dobry pop a co Southpaw,nebo Tatabojs?Ti maji na svem konte garazovou desku,disco-rock,pop i pokus o koncepcni album s projekcemi vlastni knihou a vynikajicim Smicrem? Jo Hudba Horkyzu je vlastne temer jedna pisnicka,ale jsou to sakra vtipni chlapici, my mame zase komercni,ale textove zajimavou Fixu. Peto Tazok? Jak si mohl zapomenout na WWW,kteri(IMHO) strci PT do kapsy? Dlhe diely ci Longital? My mame zas Kvety ci DVA. Kapely tu jsou jen je treba hledat a nenadavat porad,to je na tom cechackovstvi nejhorsi.

SlovaKIA
2. 03. 2009, 22:56:37
oi! mame oi!ro :D vy ne :D

bro
2. 03. 2009, 13:05:12
debile? trochu moc na anonyma, ne? dejte si borsc, vy internacionalni tecny

dyt to sou bratri
2. 03. 2009, 12:52:33
jak jako "u nás" ty debíle?

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek