Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

Silver Rocket krachuje

Silver Rocket krachuje

Desky už netáhnou

autor: Jer_C | 29. 01. 2006, 12:21:00 | návštěv: 3768 | reakcí: 0

Staré ÚV SRR se to bálo přiznat, ale je to tak. Silver Rocket krachuje, protože na to už podle Jakka "nemá prachy ani náladu. Zbylý tituly na skladě se rozdaj na charitu, nic novýho už nevyjde." Rádio Jerevan zase přineslo zprávu o ještě větší závažnosti celé situace: "Tuto zprávu můžeme potvrdit. Ale zbylý materiál půjde pod buldozer s vietkongskými piráty, poněvadž zájem charitativních organizací a bezdomovců je mizivý."

Okamžitě po vydání této zprávy vypukla panika. Na místě jsme zaslechli zoufale křičící hlas: "Dejte těm pakům blbost, prosím!!! SRR nesmí skončit, musí žít!". Další přihlížející komentoval situaci rezignovaně: "ÚV umřelo jinak to není možný."

V pátek odpoledne v 15:22 SEČ započala skrz fórum v Silver Rocket revoluce. V čele puče stanul nový šéf a začal do čela SRR dosazovat své lidi. Nový podšéf v tom má jasno: "Vyhodíme všechny ty posraný kapely, to jen pro začátek." A nebereme jiný, ještě neposraný? V žádném případě, desky už netáhnou.

Nově jmenovaný marketingový ředitel představil plán: "Začnem vyrábět prcgumy. Na krabičku se logo vejde, název sedí a je to zapotřebí víc než ty dementní kompakty." Na tiskovce představili i modely, kterými hodlají zaplavit trh. Pro ukázku několik z nich uvádíme:

Model Bourek - pro ženy
Model Wollongong - pro intenzivní prožitek
Model Anyway - pro drsnej rychlej sex
Model Emems - pro brutál
Model Esgmeq - tak velkej brutál, že bude k dostani jen ve vietnamskejch tržnicích v Chebu (a to ještě pod pultem)

Sekretářka měla nesmělý dotaz, jestli by Silver Rocket přeci jen nemohl vydat ještě jednu kapelu: "Mně se prostě strašně líběj ty TokyoHotel. Nevim, snad je to tim, že ten Billíček je takovej sladkej cukroušek, bo co... Mohli by s ostatníma klukama z kapely pak na ty kondomy dělat reklamy třeba v bedně, jako propagovat bezpečnej gay sex nebo tak..."

Šéf slíbil projednání. Přišlo však důrazné pokárání shora, od samotného megaředitele: "Kdo tady kurva mluví o kondomech? řikali jsme že to budou PRCGUMY." Šéf musel pod tlakem učinit urychlené rozhodnutí a sekretářka byla nemilosrdně propuštěna. "Nic projednávat nebudeme!"

Dlaší dramatický vývoj událostí sledujte na http://silver-rocket.org/forum.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek