Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

65% metálový nářez

65% metálový nářez

Reakce na osvěžující report

autor: Jer_C | 25. 01. 2006, 15:07:13 | návštěv: 3160 | reakcí: 2

Po dlouhé době jsem se při čtení příspěvku na czechcore.cz opravdu zasmál. Důvodem je Ananasin report ze "65% metálovýho nářezu", který proběhl 13.1.2006 v havířovském klubu Hawai.

Předkládám dva úryvky na ukázku:

"...Tito kluci (Darkgod - pozn. aut.) mě překvapili daleko víc. Ani ne tak hudbou (jak už jsem řekla, metalu opravdu nedokážu rozumět), jako svými maskami, které si pečlivě namalovali na obličej těsně před vystoupením. Nechápu smysl tohoto činu. Přes masky nešlo vidět, zda svou hudbu prožívají, nebo je jim totálně ukradená..."

"...Zpěvák (z kapely 5 Symbols - pozn. aut.) se octl dokonce na rukách fanoušků, příznivci 5 symbols do sebe hardcoreovým způsobem strkali, dělali přes sebe kotouly a v některých dokonce tvrdá hudba vyvolala „mosh-reflexy“..."

No, není to rozkošný? ;)

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 2
voi!ta
18. 09. 2012, 16:25:14
phekhlou

palo
26. 01. 2006, 10:10:14
jo to jsem taky četl, to je maso :-) postmoderna jak prase

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek