Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

Nejezte z plechovky!

Nejezte z plechovky!

Vidlácká reakce na dokument o Andy Warholovi

autor: Jer_C | 4. 01. 2006, 23:55:15 | návštěv: 3332 | reakcí: 11

Akorát jsem dokoukal na dokument o Andy Warholovi, který před chvíli odvysílala ČT2. No, jedním slovem - nářez! Takhle pojatý dokument o "nejslavnějším Rusínovi světa" jsem tedy ještě neviděl. Parta německých dokumentaristů se vypravila na východní Slovensko do vesničky Míková, kde žili rodiče Warhola (a dnes zde stále žije valná část jeho rodiny), natočit si jeho "nejbližší"... haha, správný vidlákov, ukázaný ve svý syrový, nepřikrášlený, ale svým způsobem kouzelný podobě. Jo, u toho jsem se musel smát i já a to je mi tohle prostředí ještě poměrně hodně blízký. Hledět na to nějaký Amík z New Yorku tak si asi myslí, že se dostal strojem času do pravěku... ale největší velikáni se rekrutují z toho největšího odpadu, zase se to potvrdilo. Úsměvný bylo i to, že ačkoli byl celý dokument slovensky (sice nářečím, ale furt slovensky), měl titulky. Za chvíli se bude překládat i ostravština, cype...
A proč vyhazovat šest centů za campbellovou polívku, když si můžeme uvařit svou vlastní? Rychlovařič máme, mrkev a cibulu tež... kobzole sice už druhým rokem ne, ale to nevadí.
Před povodní se ty cáry papíru s Andyho podpisem naházely do pece, bylo aspoň teplo, otevřela se flaška slivovice a bylo hned líp. A k čemu skladovat nějaký starý škrpály nebo plechovky? Kocovina je nepříjemná věc a i Marilyn Monroe se občas pěkně zblila, takže nemá cenu moc bazírovat na nesmyslech, mí drazí extravagantní alkoholici... na zdraví!

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 11
kuku
30. 01. 2006, 19:15:11
hezký bylo, jak tam jeden dobrý muž zarytě pravil: "Andy nebol homosexualista!"

peter
17. 01. 2006, 23:24:38
hahaha, vychod slowenska je riadny hardcore! :)

palo
15. 01. 2006, 22:08:46
:-)

jer_c
9. 01. 2006, 16:03:27
palo: nech ho, je to gramaticky gramlak :)

palo
9. 01. 2006, 09:17:17
vy jste holky ? :-)

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek