Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - SLOVO O PROJEKTU - SONGS FOR THE DIYCORE - -

SONG MĚSÍCE

Ve snaze učinit svět diycore i ten kolem nás zajímavější, přicházíme s neodolatelnou nabídkou, je to něco jako posezení s Bogem Protilehlé Strany:

Tímto rozjíždíme podnik s krycím názvem „MP3  MĚSÍCE" a nemyslíme tím, že bysme se chystali startovat na lunu, spíš že oslovíme kapely, které by měly zájem vytvořit a nahrát song specielně pro sajt diycore. Podmínkou je, aby  song nebyl zahrnutý na žádném vydaném nosiči a stejně tak nikde jinde stažitelný (vyjma vaší webové prezentace, že). Je jasné, že ne pro každého bude dostatečně exkluzivní to, že někde vystaví svůj song, i když diycore není žádné „někde". Předběžně půjde o  roční projekt, podle počtu zájemců, finální kvality etc. a potom bude na řadě výběrová luxusní kompilace. Luxusní ať už vybraným médiem nebo celkovým zpracováním, každopádně půjde jen o limitovanou edici, přičemž variant je hodně: od raritního cd-r až po regulérní vinylový lis.

Pokud byste měli neodolatelné nutkání hned něco složit a nahrát, oka, budem rádi. Z pochopitelných důvodů si vyhrazujem právo veta, aby bylo jasný, že jestli si Fanda Moučník z Chundelatý lhoty utře nos a nahraje to na kazetu, nebude z toho automaticky pro nás berná mince. Na druhou stranu: pevně věříme, že se domluvíme s každým, kdo není degenerát. Kapišto? A poslední věc. Songy by měly být spjaté nějakou ideou nebo motivem, takže tématem téhle sbírky bude slogan: NAHÝ TĚLO NA SILNICI. (Nemusíte se tím nechat svázat.)

Kdybyste o tom uvažovali, budem rádi, když nám dáte dopředu vědět, ať to můžem nějak rozplánovat, email je info@diycore.net, do předmětu pište třeba: NA PENISU VIDÍM VOLUME (NPVV).

Za celou pohyblivou redakci diycore maxim horovic (a Aran - původce ideje a zdatný motivátor).

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek