Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - SONGS FOR THE DIYCORE - - - - -

Zutro

Zutro

Hlídka

kapelu jsme založili před nějakýma dvěma lety, protože nám to přišlo jako dobrej a jedinej možnej nápad - pustit se na relativně starý kolena do něčeho novýho, od nuly. tehdy jsme byli dva (kytara, barytonová kytara) a jistil nás bicí automat, aby tvorba nestála. od loňskýho léta jsme konečně tři (+ bubny) čili komplet. děláme takový písničky s krátkejma textama.

v únoru 2010 jsme nahrávali několik našich novejch věcí, tahle vznikla jako poslední těsně před tim studiem a rovnou jsme ji vybrali pro tuhle rubriku na diycore (zbytek je na EP, který vyšlo koncem dubna u NAAB). není nutný vyjmenovávat, o kom všem to je - jedinců nebo uskupení, který nepotřebujou argumenty, ale jen slepý následovníky, je spousta, v různejch podobách a směrech. ještě bysme na některý zapomněli.

Download: (staženo: 919x)
vše v archivu zip: Zutro - Hlidka.zip - (8523) KiB

Vaše reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí: 1
adámek
9. 02. 2011, 12:56:16
králové.

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek